ПСЖ не успя да победи Олимпик (Марсилия) при домакинството си от 10-ия кръг на Лига 1. Парижани записаха второ реми от началото на сезона, като заемат третото място в класирането с 20 точки. Марсилия е на единадесетата позиция с 13.

ПСЖ имаше подчертано превъзходство през първата част. Момчетата на Унай Емери владееха повече топката и създадоха по-чистите положения, но така и не съумя да отбележи.

В 43-ата минута парижани имаха претенции за дузпа. Ди Мария пусна пас към Кавани, той отигра, но последва съприкосновение с Роландо. Уругваецът падна на земята, но съдията даде знак играта да продължи.

След почивката шампионите продължиха да са по-активният отбор, като в 68-ата минута Ди Мария направи пропуск. Серж Oрие поде добра атака отдясно в 73-ата минута, пусна пас към Кавани, който опита ефектен удар с пета, но не сполучи. До края пропуск направи и Максуел и срещата приключи 0:0.