Валенсия и Малага завършиха изненадващо 2:2 в мач от 14-я кръг на испанската Примера дивисион. Гостите вече в четвърти пореден двубой не допуснаха поражение, а "прилепите" вече шест срещи са без победа.

20-годишният Пабло Форналс даде ранен аванс на Малага с гола си още в 3-ата минута. Отговорът на Валенсия обаче не закъсня и в 7-ата минута Родриго се възползва от асистенция на Дани Парехо и се разписа за 1:1. В 34-ата Алваро Медран направи обрата пълен - 2:1.

След това домакините упражниха силен натиск към вратата на съперника в опит да решат всичко, но се скъсаха да пропускат. Наказанието дойде в 3-ата минута на добавеното време, когато Пабло Форналс реализира второто си попадение в двубоя, за  да оформи крайното 2:2.
Валенсия е на 16-о място с 12 точки, а Малага е на 11-ата позиция с 20.