Димитър Рангелов започна като титуляр и се отчете с асистенция за Коняспор при домакинското равенство 2:2 срещу Бешикташ в мач от втория кръг на турското първенство.

Българинът игра 65 минути и подаде на Рияд Бажич, който оформи крайния резултат в 60-ата минута. 5 минути българинът бе заменен от Дени Милошевич.

Коняспор откри чрез Бажич в 9-ата минута, но само 5 по-късно Олчай Сахан изравни.

Бешикташ поведе с 1:2 в 53-ата минута чрез Ченк Тосун. В 60-ата минута Бажич вазстанови равенството след пас на Рангелов.

Бешикташ завърши срещата с 10 души, след като Нечип Уисал бе изгонен за втори жълт картон в 82-ата минута.

Истанбулският гранд оглавява класирането с 4 точки, докато Коняспор е девети с 2.