Българският нападател Валери Божинов вкара два гола и подаде за още един при убедителната победа на Партизан като гост на Радник (Сурдулица) с 4:0 в среща от 34-ия кръг на сръбското първенство. Другият българин в Партизан Иван Бандаловски не взе участие в срещата.

Божинов вкара головете си в 41-ата и 45-ата минута, а след почивката в 59-ата минута подаде на Неманя Михайлович, който се разписа за 3:0. След това в 76-ата минута Божинов бе заменен, а същият този Михайлович (90+2) вкара последните секунди за крайното 4:0 в полза на гранда от Белград.

С отбелязаните си голове Божинов има вече 18 и изостава на две попадения от лидера при голмайсторите в сръбското първенство Уго Виейра, който е вкарал 20 гола за Цървена звезда.

След успеха си Партизан е трето място с 34 точки. Цървена везда е на първо място с 45 точки, но и мач по-малко, а Чукарички е втори с 36 точки.