Славия записа втора победа по време на подготвителния си лагер в Турция. Тимът на Владимир Иванов се наложи с 3:2 над Раднички (Ниш).

"Белите" поведоха с 3:0 още преди почивката, след като започнаха много силно и в самото начало Калоян Кръстев удари греда. Резултатът беше открит в 17-ата минута с попадение на Омар Абуд.

Само пет минути по-късно Георги Петков спаси дузпа, а в 30-ата Георги Йомов вкара на празна врата след хубав пас на пробилия в наказателното поле Китан Василев. Петко Христов покачи на 3:0 в 37-ата минута.

За началото на второто полувреме Владимир Иванов направи девет промени и от стартовия състав оставаха само Христов и Мартинов. Десет минути след почивката Раднични получи втора дузпа и този път Арсич прати топката в мрежата. Митрович оформи крайния резултат в 83-ата минута.

Следващата контрола в програмата на зимната подготовка на Славия трябва да се играе на 3 февруари, а съперник ще бъде казахстанският Ордабаси.

Следете с БЛИЦ: Tрансфери и зимна подготовка