Славия загуби с 1:4 от казахстанския Иртиш (Павлодар), воден от българския специалист Димитър Димитров – Херо. Това беше четвърта контрола за "белите" по време на подготвителния им лагер в турския курорт Анталия.

На почивката казахстанците водеха с 2:0, като и през втората част вкараха две попадения във вратата на "белите". На два пъти се разписа Роман Муртазаев, а по едно попадение добавиха Фелипе дос Сантос и Макас. Точен за Славия от дузпа беше Ивайло Димитров - Косъма.

Утре (9 февруари) Славия ще играе приятелска среща с Астана (Казахстан), който пък е воден от треньор номер 1 на България за 2015 Станимир Стоилов.

Kласиране, програма, голмайстори и всичко за "А" група - ТУК !!!