Георги Миланов изигра цял мач при загубата на ЦСКА (Москва) с 0:1 от английския Тотнъм в домакинството си от 2-ия кръг на група "Е" в  Шампионска лига.

Единственото попадение в срещата реализира Йон Мин-Сон в 71-ата минута на двубоя.

В 31-ата минута Миланов центрира в наказателното поле, ноТошич стреля над вратата. Тотнъм отвърнаха с греда на Деле Али само 4 минути по-късно.

През втората част Миланов стреля опасно в 54-ата минута, но Енияма застана на пътя на топката.

В 71-ата минута Сон успя да матира Акинфеев и да изведе тима си напред в резултата, което се оказа достатъчно за "шпорите" за крайната победа.

Така в класирането Тотнъм е на второто място с актив от 3 точки след първата си победа, а ЦСКА е 4-ти с 1 точка.