Спортинг (Лисабон) се наложи у дома с 2:0 над Легия (Варшава) във втория си мач от Група "F" на Шампионската илга. Българският национал Михаил Александров се появи на терена в началото на второто полувреме, но не успя да помогне на полския шампион, след като португалците отбелязаха и двете си попадения през първата част.

В 28-ата минута, при първата по-сериозна атака в двубоя, домакините поведоха, след като Брайън Руис бе най-съобразителен при разбъркване след корнер в наказателното поле на Легия.

В 69-ата минута гостите имаха златен шанс да намалят пасива си. Мирослав Радович получи топката в наказателното поле, стреля, но топката мина встрани от десния стълб.

В класирането Борусия (Дортмунд) и Реал Мадрид са първи и втори с равен точков актив – 4. Спортинг е трети с 3 пункта, а Легия е последен – без спечелена точка.