11:20 часа - Биатлон, Световно първенство в Хохфилцен (Австрия): преследване (жени)

13:00 часа - Сноуборд, Световна купа по сноубордкрос във Фелдберг (Германия) с участието на Александра Жекова

15:00 часа - БГ Футбол, Oтложен мач от 17-ия кръг на Първа лига: Монтана - Лудогорец (София, ст. "Васил Левски")

15:35 часа - Биатлон, Световно първенство в Хохфилцен (Австрия) - преследване (мъже)

17:00 часа - Тенис, Финал на турнира София Оупън в зала "Арена Армеец": Григор Димитров - Давид Гофен

18:00 часа - Баскетбол, Мач от първенството при жените: Монтана 2003 - Септември 97 (Монтана, зала "Младост")

18:00 часа - Баскетбол, Мач от първенството при жените: Хасково 2012 - Берое (Хасково, зала "Дружба")

18:00 часа - БГ Футбол, в зала „Младост“ привържениците на Нефтохимик ще могат още веднъж да видят заедно на терена любимците си, спечелили сребърните медали в „А“ група. Преди 20 години „шейховете“ станаха вицешампиони на България. По този повод от клуба организираха редица събития, като черешката на тортата се очаква да бъде именно тази вечер. Един срещу друг ще се изправят сребърните медалисти на Нефтохимик срещу настоящия състав на "шейховете". Входът за демонстративния мач е свободен.