Манчестър Юнайтед се класира безпроблемно за осминафиналите на ФА Кък след успех с 4:0 над Уигън. Мениджърът Жозе Моуриньо даде шанс на голяма част от резервните си играчи, които му се отблагодариха за това.

Бастиан Швайнщайгер бе в стартовия състав за първи път от повече от година и се отличи с гол и асистенция. Другите попадения бяха дело на Маруан Фелайни, Крис Смолинг и Хенрих Мхитарян.

Първото попадение падна минута преди почивката, когато Швайнщайгер центрира към Фелаини, който с глава откри резултата.

В 57-ата минута Марсиал центрира отлично и Смолинг с глава направи резултата 2:0, което свали напрежението върху футболистите на Mоуриньо и те се разиграха.

В 74-ата минута Рууни изведе Мхитарян в предни позиции, арменецът напредна и пусна към Марсиал, който му върна топката и той се разписа. Десет минути преди края и Шнайщайгер успя да се разпише след центриране от корнер.

All Goals & highlights - Manchester United 4-0... by Live1Goals