Юношите на Нефтохимик до 15 години записаха четвърта поредна победа. Момчетата на Милен Христов се наложиха при домакинството си на Левски (Карлово) с 2:0. И двете попадения бяха дело на Павел Русев. С тази победа бургаските таланти затвърдиха мнението, че през тази година са един от най-добрите отбори в групата.

След успеха Нафтата е на четвъртото място с 26 точки, а Левски (Карлово) е осми с 15. Лидер в Елитната група до 15 години е Ботев (Пловдив), който има 37 точки, с колкото е и Локомотив (Пловдив).

Важна победа постигнаха и формацията U17 на Нафтата. Водените от Господин Господинов играчи се наложиха над Поморие с 2:0, като точни за Нефтохимик бяха Йолиан Милков и Ивайло Неделев. Родените 2004 година загубиха от Поморие с 0:3. Водените от Веселин Добрев деца на "шейховете" (родени 2006 година) победиха Средец с 13:0, а набор 2005 с треньор Ганчо Евтимов се наложиха над Айтос с 6:1.