Монтана записа първа победа по време на зимния си лагер в Алания. Успехът дойде в последната контрола на тима в Турция. Тимът на Атанас Джамбазки се наложи с 2:0 надкосовския Фероник.

Стивън Петков откри резултата в 36-та минута. Голмайсторът на отбора завърши атака на Петър Атанасов и Атанас Илиев.

Натискът на Монтана продължи и в 52-та минута Атанас Илиев удвои, след като засече центриране от дясно на Марко Джаколич. До края на двубоя Илиев, Сергей Георгиев и Брадли Меледж пропуснаха да направят победата на своя отбор по-убедителна.

Равносметката на Монтана от лагера в Алания е една победа, две загуби и два равни мача. В четвъртък сутринта отборът за завръща в България.

Съставът на Монтана: Неманя Чечич, Марко Джаколич, Иван Михов, Диарасоуба Бамба, Блажо Игуманович, Даниел Гаджев, Сергей Георгиев, Даниел Генов, Петър Атанасов, Атанас Илиев, Стивън Петков (Иво Малинов, Саа, Георги Коруджиев, Андреас Васев, Костадин Дяков, Антони Иванов, Небойша Иванчевич, Брадли Меледж, Александър Славейков).

Следете с БЛИЦ: Tрансфери и зимна подготовка