Монтана победи с 2:1 Витоша (Бистрица) в последната си контролна среща на лагера в Банско. И двата гола за монтанци вкара Петър Атанасов, който заедно с вратаря Христо Иванов и Тихомир Трифонов игра без смяна. Атанасов откри резултата в 36-ата минута, след като прехвърли вратаря. В средата на второто полувреме столичани изравниха. В 90-ата минута отново Атанасов се разписа от дузпа отсъдена за нарушение срещу Александър Веселинов.

Монтана: Христо Иванов, Гийермс да Соуса-Шоко (45 - Марио Иванов), Иван Михов (45 - Антон Полюткин), Раиф Мурадов (60 - Денис Пидев), Тихомир Трифонов, Георги Коруджиев (60 - Иван Иванов), Даниел Генов (60 - Алекс Асенов), Маркиньос (45 - Костадин Дяков), Атанас Илиев (60 - Александър Веселинов), Сергей Георгиев (45 - Фернандо да Силва), Петър Атанасов

Следете с БЛИЦ СПОРТ: "А" група - трансфери и подготовка