Лудогорец записа първа загуба в летните си контроли в последния си двубой от лагера в Австрия. "Орлите" загубиха с 1:2 от Динамо (Киев), а вина за това има червеният картон за Козмин Моци минути преди края на първата част. Румънецът получи два жълти картона за обиди към главния съдия и напусна играта.

Биялински откри във втората минута за Динамо, а Кафу изравни две по-късно. Победата за украинците осигури Беседин с попадение в 71-ата минута.

Лудогорец записа три победи, равенство и загуба на лагера в Австрия, а на 8 юли е последната им проверка през лятото - двубоят с Локомотив (Горна Оряховица) в Разград. На 13 юли Лудогорец стартира във втория квалификационен кръг на Шампионската лига с двубой срещу Младост (Подгорица) от Черна гора.

ЛУДОГОРЕЦ: Владислав Стояновjalt.jpg, Йордан Минев, Игор Пластун, Козмин Моци jalt.jpg4erven.jpg, Натанаелjalt.jpg, Светослав Дяков jalt.jpg, Лукас Сашаjalt.jpg, Марселиньо, Джоди Лукокиjalt.jpg, Вандерсон и Джонатан Кафу topka.jpg

Следете с БЛИЦ СПОРТ: "А" група - трансфери и подготовка