Интер бе на път да разочарова за пореден път привържениците си през сезона. "Нерадзурите" записаха трудна победа в последния си мач от евротурнирите през тази година, надделявайки с 2:1 над Спарта (Прага) в мач от група "К".

Домакините излязоха напред в резултата в 23-ата минута, когато точен бе Едер. Нападателят беше изведен на добра стрелкова позиция и стреля, но ударът му бе париран. При добавката обаче той прати топката във вратата на чехите.

В 54-ата минута Маречек изравни, засичайки с глава центриране отляво. В 65-ата минута Спарта пропусна да поведе, след като получи правото да изпълни дузпа. Докал обаче не съумя да преодолее обаче Каризо.

В самия край на мача Едер реализира втория си гол в мача и донесе втори успех за тима в груповата фаза на турнира.

Спарта спечели групата, завършвайки с актив от 12 точки. Интер е последен с 6 пункта.