Левски загуби с 0:1 от чешкия Теплице в поредна контрола от лагера в Кипър. Загубата е втора за "сините" тази зима и първи мач, в който възпитаниците на Елин Топузаков, който днес става  на 40 години, не успяват да вкарат гол.

Попадение на Теплице бе отменено в началото на двубоя заради засада, а малко след това Йоргачевич се намеси решително. До края на първата част Левски отвърна с опасни положения на Огнянова и Аниете.

През втората част в тима на Левски бяха направени куп промени, а Адениджи пропусна 100% положение в 84-ата минута.

Теплице все пак се добра до гол в последната атака на мача, когато удар от дистанция на Вакошек хвана неподготвен резервния вратар Николай Кръстев.

В сряда (8 февруари) е последната контрола на "сините" в Кипър, а съперник е сръбският Партизан.

ЛЕВСКИ : Йоргачевич, Сандберг, А. Александров, Пиргов, Нар, Краев, Костадинов, Огнянов, Бурабия, Сукуна, Аниетe
Резерви: Давид Яблонски, Сашо Емилов, Веселин Минев, Бабатунде Адениджи, Принс Сейди, Роман Прохазка, Илия Юруков, Де Ноойер, Николай Кръстев

Следете с БЛИЦ: Tрансфери и зимна подготовка