Симона Миланова продължава да жъне успехи в леката атлетика. Половинката на футболиста Даниел Генов завърши втора при жените в 10,5-километровата дистанция на Маратон Стара Загора вчера. Миланова, която е състезателка на СКЛА Дунав (Русе), беше изпреварена единствено от Диляна Минкина. Половинката на Дани Генов изостана с 30 секунди от победителката, на която се кани "да го върне" още при следващия им сблъсък...

На футболиста на Монтана пък му се отдаде възможност да подкрепи на живо половинката си, стискайки й палци край трасето. Генов и съотборниците му имаха мач в петък - загубата с 0:2 от Ботев, след която треньорът Атанас Джамбазки даде почивка на играчите си през уикенда. Футболистът на Монтана нахъса гаджето си преди старта на маратона. Генов се вълнуваше много, очаквайки любимата си на финала, като постоянно гледаше хронометъра.

Няколко дни преди Маратон Стара Загора Симона Миланов се върна от Франция, където спечели състезание на 5 километра.