Фиорентина и Милан се задоволиха с по точка след като завършиха наравно 0:0 във Флоренция в среща от 6-ия кръг на Серия "А".

Фиорентина получи спорна дузпа през първото полувреме, след като Даниел Калабрия извърши нарушение в наказателното поле на "росонерите". Главният съдия Даниеле Орсато обаче не забеляза, че преди нарушението Борха Валеро от домакините спря топката с ръка. Йосип Иличич се нагърби с наказателния удар в 23-ата минута, но изстрелът му се отби от лявата греда на Донарума.

През втората част Милан бе по-инициативен, но пропуска на Бонавентура, Сусо и Карлос Бака ги лишиха от нещо повече в този двубой.

В продължението на срещата пък останаха съмнения, че главният съдия не отсъди дузпа за Милан, след като Ненад Томович фаулира Луис Адриано от "росонерите" в наказателното поле на Фиорентина.

След равенството Милан е шести с 10 точки, докато Фиорентина е 11-и с 8.