Вълна от недоволство заля Испания след снощната победа на Барселона с 3:2 над Валенсия. Каталунците спечелиха двубоя от 9-ия кръг на Примера дивисион благодарение на дузпа, реализирана от Лионел Меси в 90+2 минута. Преди това аржентинецът беше открил резултата в 22-ата минута, а съдията сбърка и не видя засада на Луис Суарес при попадението.

Съдийските гафове разбуниха духовете, като дори вече има призив към президента на Реал (Мадрид) Флорентино Перес да извади отбора от първенството.

"Ако Флорентино Перес беше Сантиаго Бернабеу, още утре щеше да извади отбора от този фарс. Засадата на Суарес е повече от скандална. Няма как Реал да стане шампион в този фарс", изригна журналист от вестник "АС.

ВСИЧКО ЗА ИСПАНСКАТА ПРИМЕРА ДИВИСИОН - ТУК!