Юношите на ЦСКА, родени през 2001 година, постигнаха четвърта победа в четвъртия си шампионатен мач през пролетния полусезон. Момчетата на Сашо Борисов се наложиха над Пирин 2001 (Благоевград) с 2:0. Срещата се игра на втори терен в комплекс "Царско село", пише официалният сайт CSKA.BG.

Двата гола отбеляза Асен Дончев. Той откри резултата в 36-ата минута, а малко след началото на вторите 40 минути се разписа за 2:0.

ЦСКА U16 е лидер в Зонална група, София (столица) с 54 точки. Втори е Левски.

ЦСКА U16 - Пирин 2001 (Благоевград) U16 2:0
Асен Дончев - два гола

Състав на ЦСКА: Кристиян Сотиров (в) (к), Стоян Иванов, Николай Рагин, Йоан Бауренски, Стефан Димитров, Кристиан Върбанов, Христо Панчев, Огнян Николов, Асен Дончев, Андрей Йорданов, Росен Петров
Резерви: Майкъл Георгиев (в), Михаил Ангелов, Димитър Жабов, Георги Денев, Митко Русанов
Старши треньор: Сашо Борисов