ЦСКА се разходи за победа със 7:0 на стадион "Васил Левски" над Балкан (Варвара). Срещата бе от 32 кръг на Югозападната "В" група. Преслав Йорданов наниза хеттрик за 29 минути, а по един гол добавиха Самир Аясс, Борис Галчев, Александър Александров и Марио Йорданов.

Играчите на Христо Янев започнаха головата фиеста в 6-ата минута чрез Преслав Йорданов, който получи чудесен пас от Борси Галчев. В 17-ата Галчев изведе Цветков отдясно, той центрира към Йорданов, чийто удар обаче бе спасен от вратаря на гостите. Топката попадна в непокрития Аясс, който с удар от точката на дузпата не сгреши - 2:0.

Няколко минути по-късно ЦСКА получи дузпа, която бе реализирана от Преслав Йорданов и резултата стана класически. Борис Галчев направи 4:0 в 28-ата минута, след като бе намерен сам пред опразнената врата от Аясс.

Момчил Цветанов изведе Преслав Йорданов сам срещу вратаря на Балкан в 35-ата минута, а голмайсторът на "червените" без проблем реализира за 5:0.

ЦСКА свали темпото през втората част, но в края на двубоя заби още две попадения. Те бяха дело на Александър Александров и Марио Йорданов.

ЦСКА е убедителен лидер в класирането с 88 точки и голова разлика 138:9. Балкан пък е закотвен на последното място с 14 точки.

ЦСКА - Балкан 7:0
1:0 Преслав Йорданов (6), 2:0 Самир Аясс (17), 3:0 Преслав Йорданов (23-дузпа), 4:0 Борис Галчев (28), 5:0 Преслав Йорданов (35), 6:0 Александър Александров (81), 7:0 Марио Йорданов (84)

Срещата по минути:
1- Начало на мача
6- ГОЛ ЗА ЦСКА! Преслав Йорданов открива резултата, след като получи топката от Борис Галчев на няколко метра пред вратата и я чукна покрай плонжа на вратаря на гостите
10 -ОПАСНО!
Самир Аясс пропуска отличен шанс за гол.
17 - ГОЛ ЗА ЦСКА - 2:0! Самир Аясс бележи. Галчев изведе оЦветков отдясно, той центрира към Йорданов, чийто удар обаче бе спасен от вратаря на гостите. Топката попадна в непокрития Аясс, който с удар от точката на дузпата не сгреши.
19- ГРЕДА! Момчил Цветанов излиза сам срещу вратаря, но изстрелът му среща гредата
23- ГОЛ ЗА ЦСКА! Преслав Йоданов бележи от дузпа за "червените", която бе отсъдена за нарушение на вратаря на Балкан в наказателното поле
28- ГОЛ ЗА ЦСКА! Цветков намери Аясс в наказателното поле, а той пусна към Борис Галчев, който на празна врата направи 4:0!

35- ГОЛ ЗА ЦСКА! Момчил Цветанов изведе Преслав Йорданов сам срещу вратаря, а голмайсторът на "червените" без проблем реализира!
45- Край на първото полувреме
_________________________________________________________________
46- Начало на второто полувреме
70 - ЦСКА владее инициативата и през втората част, но вратарят на домакините се намесва добре, а и "червените" свалиха темпото
81- ГОЛ ЗА ЦСКА! Александров получи извеждащ пас от Аясс, чукна добре топката покрай вратаря и тя влезе в мрежата за 6:0.
84- ГОЛ ЗА ЦСКА! Младият Марио Йорданов получи пас в наказателното поле на гостите и с хубав техничен удар направи 7:0!
90- Край на мача

ЦСКА: Анатоли Господинов, Божидар  Чорбаджийски, Кирил Динчев, Васил Попов, Петър Витанов, Момчил Цветанов, Борис Галчев, Александър Александров, Самир Ааяс, Николай Цветков, Преслав Йорданов
Резерви: Стоян Колев, Николай Дичев, Милен Кикарин, Йордан Йорданов, Павел Головодов, Станислав Маламов, М. Йорданов
Треньор: Христо Янев

Балкан (Варвара): Петракиев, Геров, Василев, Зайхов, Петров, Трендафилов, Чилингиров, Достов, Шуманов, Христо Петров, Иванов
Треньор: Крум Кантарев