ЦСКА записа най-тежката си загуба по време на зимния подготвителен лагер в Испания. "Червените" паднаха с 0:4 от корейския Сувон в двубой, закъснял с около 40 минути заради пътен инцидент със съдийската бригада.

Жонатан изведе азиатците в 8-ата минута, а Сантош удвои от дузпа в 54-ата. Последните 10 минути се превърнаха в кошмар за тима на Стамен Белчев, тъй като Сувон успя да отбележи още два гола - Йом Ки-Хун в 80-ата и Ки-Тон в 87-ата.

Дебют за ЦСКА направи дошлият на проби бразилец Рафаел Силва Фонтеш, а в стартовите 11 попадна друго ново попълнение Кевин Кубемба.

Последната проверка на ЦСКА в Испания е в петък от 17:00 часа, а съперник е датският Сьондерийске.

Стартов състав: Александър Конов, Антон Недялков, Николай Бодуров, Божидар Чорбаджийски, Стойчо Атанасов, Румен Руменов, Никола Колев, Давид Симао, Арсенио Нунеш, Кирил Десподов, Кевин Кубемба
Резерви: Георги Китанов, Рафаел Перес, Александър Дюлгеров, Рубен Пинто, Рафаел Силва Фонтеш, Красимир Станоев, Александър Георгиев, Петрус Бумал, Руи Педро, Тонислав Йорданов, Пламен Гълъбов, Милчо Ангелов, Густаво Кулма, Преслав Йорданов

Следете с БЛИЦ: Tрансфери и зимна подготовка