ЦСКА постигна 21-ва поредна победа в Югозападната "В" група. "Червените" надвиха като гост Велбъжд (Кюстендил) с 3:0. Двубоят се игра на стадион "Осогово" пред около 4000 зрители при чудесно време и добра атмосфера по трибуните. Николай Цветков-Демона (37) реализира първия гол за гостите от София, а другите два бяха дело на Костадин Хазуров (47, 49). След успеха ЦСКА продължава да е еднолично на върха в класирането с 63 точки и голова разлика 93:2, а Велбъжд остава в средата на класирането. Следващият 23 кръг е междинен и ЦСКА приема на стадион "Българска армия" Чико (Бяга).

През първото полувреме ЦСКА имаше териториално превъзходство, но не стигна до кой знае какви голови възможности. Ударите и към двата врати липсваха. В 37-ата минута Николай Цветков-Демона откри резултата с хубав удар по диагонала. При резултат 1:0 завърши първото полувреме.

В началото на втората част Костадин Хазуров набързо приключи домакините с два бързи гола. В 47-ата минута Самир Аясс шутира, вратарят Кирилов изби, но топката отиде в Костадин Хазуров, който от точката за изпълнение на дузпа я прати във вратата за 2:0. Само две минути след това Хазуров засече центриране на Милен Кикарин и оформи крайното 3:0 в полза на ЦСКА. След попаденията домакините погледнаха и по-решително към вратата на гостите. Най-чистото им положение бе в 74-ата минута, но Кисьов не уцели вратата.

Мачът по минути:
23 - атака на Момчил Цветанов, опит за центриране, защитник на Велбъжд избива
24 - опит за контраатака на Велбъжд чрез Кирил Мицов, но нищо опасно
45 - край на първото полувреме
--------------------------------------
46 -
47 - topka.jpg ГООЛ за ЦСКА, голмайстор Костадин Хазуров. Самир Аясс стреля, вратарят изби на точката за дузпа, откъдето Хазуров реализира
48 -
57 -
67 - ПРОПУСК на Преслав Йорданов, добра намеса и на вратаря Кирилов
74 - ПОЛОЖЕНИЕ за Велбъжд, но Кисьов от удобно положение не успя да уцели вратата