Ден след поражението на представителния тим на ЦСКА с 1:2 от Левски, същата участ сполетя и дубъла на "червените". Воденият от Светослав Тодоров отбор отстъпи с 1:2 като гост на Банско в среща от 19-ия кръг на Втора лига.

През първата част головите положения липсваха и логично двата тима се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

ЦСКА излезе напред в резултата в началото на второто полувреме, когато Красимир Станоев се разписа от фаул.

В 55-ата минута домакините изравниха чрез Виктор Шишков, който бе точен с глава. Десетина минути преди края на срещата Георги Фикийн се възползва от грешка в отбраната на "червените" и донесе победата за своя тим.

Банско заема 15-о място с 15 точки, докато ЦСКА е на 7-а позиция с 27 след своята осма загуба.