ЦСКА смля от бой македонския Шкендия (Тетово) при представянето си за пролетния дял от Първа лига. На своя стадион "Българска армия" футболистите на Стамен Белчев надделяха с 8:1, като шест от попаденията паднаха за 15 минути през първото полувреме.

Преди началото на срещата беше официалното представяне на състава, като феновете видяха четири от новите попълнения - Николай Бодуров, Фернандо Каранга, Кевин Меркадо и Кевин Кубемба.

Гостите от Македония останаха с човек по-малко още в петата минута, когато Йесмир Бойко получи червен картон за удар без топка.

Шкендия поведе в резултата в 16-ата минута, когато се разписа Ибраими. Последва обае истинска голова фиеста от страна на "червените".

До почивката резултатът бе 6:1 в полза на домакините, като попаденията бяха дело на Рафаел Перес (25), Александър Дюлгеров (27), новия в клуба Фернандо Каранга (33), Руи Педро (37 и 40) и Рубен Пинто (38).

След почивката темпото спадна, а но все пак феновете на ЦСКА видяха още две попадения във вратата на противника. Кирил Десподов се разписа в 67-ата минута, а новото попълнение Кевин Меркадо оформи крайното 8:1 в 73-ата минута.