Вторият отбор на ЦСКА стигна до драматичен успех с 2:1 като домакин на Ботев (Гълъбово) в среща от 28-ия кръг на Втора лига. Успехът за "червените" дойде в 90-ата минута, когато Милчо Ангелов се разписа от дузпа.

Преди това Румен Руменов даде преднина на "армейците" в 17-ата минута, засичайки от въздуха центриране на Георги Търтов. Половин час след началото на двубоя гостите получиха правото да изпълнят дузпа, която обаче беше изпусната от Георги Кирилов.

Малко след подновяването на играта Ботев все пак стигна до изравняване. Точен бе Емил Иванов с премерен удар в горния десен ъгъл.

С трите точки ЦСКА 2 се изравни с днешния си съперник. Двата тима имат по 33 точки на границата на спасението. По-добрата голова разлика на тима от София ги оставя над чертата, докато отборът от Гълъбово в момента е в опасната зона.