ЦСКА загуби последната си контрола от лагера в Испания. Тимът на Стамен Белчев отстъпи с 0:1 пред датския Сьондерийске, а единственото попадение бе дело на Якобсен през втората част.

Първата възможност за гол се появи пред ЦСКА. В 8-ата минута Густаво Кулма изскочи сам срещу вратаря, но стреля в неговото тяло. Отговорът на датчаните бе силен удар от разстояние, който с мъка бе избит от Китанов.

Сьондерийске имаше още една възможност след грешка на Рафаел Перез, но ударът на Уре излезе в аут.

В 50-ата минута Сьондерийске бе близо да открие резултата, когато Уре излезе очи в очи с Китанов, българският страж обаче добре скъси дистанцията и не позволи да бъде преодолян. Само 120 секунди по-късно отново Уре излезе сам срещу Китанов и вратарят пак излезе победител, избивайки шута на нападателя в корнер.

Веднага след това Арсенио Нунеш се засуети сам срещу вратаря и не се възползва от грешка на отбраната на датчаните.

Сьондерийске вкара победното си попадение в 69-ата минута чрез Якобсен. Нападателят се възползва от хвърляне на дълъг тъч и с глава от два метра откри резултата.

До края на мача нов гол не падна и ЦСКА записа поражение с 0:1.

ЦСКА си тръгва от лагера в Испания с пет изиграни контроли. "Червените" победиха Локомотив (Москва), направиха равен с Динамо (Киев) и загубиха от Рубин (Казан), Сувон Блууингс и Сьондерийске.

ЦСКА - Сьондерийске 0:1
0:1 Якобсен (69)

ЦСКА: 12.Китанов, 3.Антон Недялков, 27.Николай Бодуров (70-Чорбаджийски), 5.Рафаел Перез, 23.Александър Дюлгеров, 6.Рубен Пинто, 20.Петрус Бумал, 10.Арсенио Нунеш (73-Десподов), 21.Руи Педро (60-Давид Шимао), 26.Густаво Кулма, 13.Фернандо Каранга (46-Кубемба)
Резерви: 30.Александър Конов, 2.Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 8.Румен Руменов, 9. Преслав Йорданов, 16.Красимир Станоев, 18.Александър Георгиев, 19. Кирип Десподов, 22. Никола Колев, 29. Милчо Ангелов, 24. Кевин Кубемба, 7.Кевин Меркадо

СЬОНДЕРИЙСКЕ: Скендер, Педерсен, Канструб, Кеес, Поулсен, Егерт, Цингернагел, Рьомер, Кльове, Абсалонсе, Уре

Следете с БЛИЦ: Tрансфери и зимна подготовка