Черно море постигна първа победа в предсезонната си подготовка. "Моряците" се наложиха с 3:1 над Септември (София) в контрола, играна в Разлог.

Столичани поведоха в резултата още в 4-ата минута, когато Аладжов бе точен след грешка в отбрана на варненци. Само шест минути по-късно Черно море изравни чрез Георги Андонов.

В средата на първата част тимът на Георги Иванов стигна до пълен обрат, след като Георги Илиев се разписа от дузпа, отсъдена за фаул срещу Владислав Романов. През второто полувреме Георги Андонов отбеляза втория си гол в мача, с което оформи крайния резултат. Септември можеше да намали разликата, но Мартин Газиев пропусна дузпа.

В сряда Черно море се изправя срещу Банско в поредна контрола от лятната подготовка.

Следете с БЛИЦ СПОРТ: "А" група - трансфери и подготовка