Ботев (Враца) се върна на победния път и надигра с 2:0 Партизан (Червен бряг) в мач от междинния кръг в Северозападната "В" група група.

Срещата протече изключително скучно. През първата част положения почти липсваха, а хлъзгавият терен допринесе за това. Контузия получи Анатоли Тодоров, който бе заменен принудително в 41-ата минута. Все пак гостите от Враца владееха повече топката, но пасовете не се получаваха и в крайна сметка голове нямаше.

През второто полувреме гостите се активизираха и създадоха 3-4 опасности пред вратата на Партизан. При едно от тях Венци Иванов реализира, но попадението беше отменено от съдията Таско Тасков поради засада. Ботев дочака своя момент в 77-ата минута, когато Тодор Чаворски откри, а отново юношата на Левски оформи крайното 2:0 за гостите пет минути по-късно.

В този мач врачани бяха водени от Димитър Мутафов и Тодор Гарев. Както е известно, треньорът Николай Тодоров - Кайзера беше уволнен след загубата с 1:2 от Етър.

Съставът на Ботев: Иван Иванов, Руслан Куанг, Георги Павлов, Даниел Генов, Любомир Илиев, Дилян Димитров, Ивайло Цветанов /81 Любослав Младенов/, Анатоли Тодоров /42 Георги Василев/, Милен Василев, Венци Иванов /90 Емил Грозев/, Тодор Чаворски.

Kласиране, програма и резултати в четирите "В" групи - ТУК !!!