Вихрен победи с 5:2 Борислав (Първомай) в контролна среща, играна на градския стадион в Сандански.

Това беше петата контролна среща за отбора на домакините и трета победа от началото на лятната подготовка.

В 26-та минута Илия Каталски откри за 1:0 за Вихрен. В 37-ма минута Александър Стойчев се възползва от грешка на защитата на домакините и изравни за 1:1.

В 70-ата минута Васил Захариев покачи на 2:1. В 73-та Смилен Златанов вкара трети гол за тима от Сандански, а в 80-ата Петър Дънгов покачи на 4:1. Преди това Делян Бакалов намали на 4:2, а в 90-ата Васил Захариев отбеляза за крайното 5:2. В 68-ата минута главният съдия Марио Хаджиев показа червени картони на Венцислав Стоянов от Вихрен за грубо влизане отзад и на Георги Петров от Борислав за обидни изрази срещу нарушителя.