Осмият в класирането на „Б“ група Верея направи 4:4 в контролна среща елитния грузински Чихура, играна в турския курорт Анталия. Тимът от Стара Загора удари и четири греди чрез Джунейт Яшар, Дончо Атанасов, Пейчо Енчев и Петко Ганев.

Грузинците поведоха с 2:0 до средата на първото полувреме, но в 43-та минута Митко Плахов с удар от 30 метра намали на 1:2. Веднага след началото на второто полувреме Верея изравни, когато Дончо Атанасов се разписа при добавката на удар на Плахов, избит от вратаря.

Чихура отново излезе напред в резултата, но в 65-та минута Денис Пидев с удар от 20 метра възстанови равенството. В 85-та минута Верея поведе за първи път напред в резултата, след като защитникът Пламен Тенев се разписа с глава при центриране от корнер. В последната минута грузинският тим стигна до равенството.

Следващата си контрола в Анталия Верея ще изиграе във вторник (9 февруари) срещу друг грузински отбор - Торпедо (Кутаиси).