Треньорът на Дунав Веселин Великов похвали футболистите си за постигнатата победа с 1:0 над Черно море в мача от Първа лига.

"Първото полувреме играхме много добре, а второто след изгонването на Марем се върнахме назад, но важното е, че удържахме победата. Много хора не ни слагаха на четвъртото място, но ето, че вече сме там. Ние сме здраво стъпили на земята, знаем си мястото. Говорих с нашето ръководство и те ми казаха, че на 28-ми април ще се върнем на нашия стадион.

Информации за интерес от ЦСКА може само да ме радват, но аз съм треньор на Дунав и имам договор за още една година. Явно ще си изпълня контракта. В следващия кръг очаквам да идем на Герена и да не загубим мача. Сигурен съм, че ако играем както днес и срещу Лудогорец, няма как да не вземем точки", заяви треньорът на хита в Първа лига.