Локомотив (Сф) и дубълът на ЦСКА завършиха 2:2 в мач от 25-ия кръг на Втора лига. "Армейците" започнаха по-силно, но после играта се изравни.

В 43-ата на минута силен удар на гърка от Локо Сф Бузукис бе избит с мъка от вратаря на гостите Конов. В 59-ата минута Илия Димитров стреля с глава, Конов изби в гредата. Отбитата топка бе намерена от Бузукис, който обаче не можа да я насочи във вратата.

В 63-ата минута от пряк свободен удар Никола Иванов откри резултата - 1:0. Девет минути по-късно Александър Георгиев от гостите разстресе гредата, а отбитата топка бе довкарана от Милчо Ангелов за 1:1.

В 75-ата минута капитанът на "червено-черните" Емил Виячки засече топката в мрежата за 2:1. Скоро след това Георгиев възстанови равенството - 2:2.

Локомотив (Сф) е осми във временното класиране с 35 точки, а ЦСКА ІІ е 12-и с 30. Локомотивци ще бъдат до края на сезона без лидера си Даниел Пеев, който е с контузия и не игра и в този мач.

Локо (Сф) -ЦСКА ІІ 2:2
1:0 Никола Иванов (63), 1:1 Милчо Ангелов (72), 2:1 Емил Виячки (75), 2:2 Александър Георгиев (77)

Локо (Сф): 24 Александър Любенов, 6 Александър Горанов, 23 Емил Виячки, 3 Евгени Зюмбюлев, 18 Мики Орачев, 14 Никола Иванов, 9 Димитър Георгиев, 17 Георгиос Бузукис, 8 Богомил Христов /73-Даниел Васев/, 21 Илиян Димитров, 19 Александър Александров /87-Владислав Мисяк//Резерви: 1 Цветомир Витков, 25 Денис Пидев, 13 Кристиян Николов, 94 Даниел Васев, 15 Владислав Мисяк, 26 Красимир Милошев, 16 Мартин Вълчинов/ Старши треньор – Явор Вълчинов

ЦСКА ІІ: 30 Александър Конов, 2 Стойчо Атанасов, 3 Пламен Гълъбов, 5 Александър Дюлгеров, 4 Ангел Лясков, 16 Петър Витанов /66-Тонислав Йорданов/, 6 Красимир Станоев, 7 Румен Руменов, 8 Никола Колев, 17 Александър Георгиев, 9 Милчо Ангелов /Резерви: Борис Груев, 14 Мартин Симеонов, 10 Асен Георгиев, 11 Тонислав Йорданов, 20 Даниел Йорданов, 18 Иван Митрев, 19 Радослав Живков/ Старши треньор – Светослав Тодоров