Лидерът във Втора лига Етър изненадващо загуби от последния в класирането Левски (Карлово) с 0:2. Напрежението в клуба е видно от няколко дни, а след поражението президентът Александър Нанков каза, че си тръгва. Той разкри това, след като разговаря с част от агитката.

В началото на мача в Карлово гостите имаха тотално надмощие. Пропуски направиха Петър Димитров, Николай Цветков уцели гредата, а Иван Петков би слабо във вратаря, пише Sport-vt.com.

В 19-ата минута домакините от Левски (Карлово) поведоха в резултата след гол на Цветан Павлов. В 28-ата минута резултатът можеше да стане и 2:0, но след центриране от корнер Янко Вълканов с глава стреля до гредата. В 68-ата минута след контраатака Стефанов остана сам отдясно, центрира и непокритият Игнатидис вкара за 2:0.