Локомотив (Пловдив) постигна нова победа в контролите в Турция над Ал Файзали (Саудитска Арабия) с 3:0. Головете отбелязаха Карагарен, Умарбаев и Бакалов. Мачът бе предвиден да започне в 18:30, но заради гъстата мъгла началото на срещата се забави. В 18:55 бе даден първият съдийски сигнал.

Бирсент Карагарен изведе напред Локо в осмата минута с фронтален удар малко преди дъгата на наказателното поле.

2 минути по-късно скоростна атака на българите завърши с удар на Суда, който се представя отлично в контролите до сега.
Черно-белите владееха повече топката през първото полувреме, а Ал Файзали отправи първият си удар едва в 30-ата минута.

В 45-а минута Карагарен вкара фамозен гол със задна ножица. Попадението обаче бе отменено заради спорна засада.

Пловдивчани доминираха и през втората част, като редуваха атака след атака.

Те стигнаха до ново попадение в 70-та минута, когато Умарбаев прокара необезпокояван топката покрай вратаря.
В 90-тата Димо Бакалов със силен удар остави безпомощен стража на гостите за крайното 3:0.

Съставът на Локомотив Пловдив: Ел Харуби, Амрауи, Вълчев, Марков, Велковски, Карагарен, Умарбаев, Йевтовски, Бакалов, Колев (46' Пехливанов), Суда (46' Чукалов).