Септември (София) победи с 2:0 Левски в контролен мач при юношите до 19 години, състоял се на помощния терен на стадион "Георги Аспарухов" .

"Септемврийци" бяха водени от Румен Павлов, който заложи на стартов състав - Владимир Владимиров, Пламен Иванов , Иван Арсов, Петър Рогозански, Методи Методиев, Антон Тунгаров, Денис Симеонов, Марио Петков, Мердихан Неязи, Йордан Тодоров и Кристиян Иванов.

Точни във вратата на Левски бяха Кристиян Иванов през първото полувреме и Преслав Николов след почивката.

В игра за Септември се появиха още Мариян Наплатанов, Ясен Георгиев, Борислав Вакадинов и Асен Максимов, отбелязват още от пресслужбата на Септември.

Наплатанов имаше две възможности за гол, но не успя да се възползва. Пламен Иванов, Методи Методиев и Йордан Тодоров изиграха силен мач и оставиха много добри впечатления на терена.