Славия отстъпи с 1:2 на Пелистер (Битоля) в първата си контрола за днешния ден. Двубоят в Разлог започна в 10:30 часа, а в 18:30 часа е проверката с грузинския Сабуртало.

Треньорът на „белите“ Александър Тарханов даде шанс за изява предимно на резервите, а Александър Бранеков игра цял мач като титуляр.

В края на първото полувреме Божиновски удари греда за Пелистер, а в 60-ата Владимир Семерджиев пропусна шанс да даде аванс на Славия, тъй като не успя да вкара дузпа.

Пет минути по-късно Благоя Марковски даде аванс на македонския тим след удар с глава, а в 71-ата минута Бучевски удвои, озовал са сам срещу вратаря на Славия. Седем минути преди края намиращия се на проби Евгени Тюкалов върна едно попадение за „белите“.

Следете с БЛИЦ СПОРТ: "А" група - трансфери и подготовка