Левски записа най-убедителната си победа по време на лагера в Турция. „Сините“ се наложиха с 3:0 над словашкия Спартак (Миява). С гол се отличи новото попълнение Джъстин Менголо.

Тимът на Стойчо Стоев имаше предимство през целия мач. През първото полувреме вратарят на словаците Хрушка спаси удари на Бурабия, Христов, Минев и Лукин. Бурабия удари и греда, а Нар стреля неточно с глава край вратата.

В 57-ата минута Георги Костадинов откри резултата. Той вкара четвъртия си гол тази зима, след като засече центриране от фаул. В 82-ата минута Мигел Бедоя удвои с удар от дъгата на наказателното поле.

Три минути по-късно новото попълнение Ментоло също се разписа с далечен удар. Малко след това той нямаше късмет да стигне до второ попадение, след като при негов изстрел топката се отби от гредата.

С това приключва подготовката на Левски в Белек. На турска земя „сините“ изиграха седем контроли, в които записаха пет победи и две равенства. Преди това тимът на Стойчо Стоев записа и успех над Свиленград. Така Левски остава без загуба по време на зимната подготовка. „Сините“ гостуват на Лудогорец на 21 февруари при подновяването на шампионата.

Левски - Спартак (Миява) 3:0
1:0 Георги Костадинов (57), 2:0 Мигел Бедоя (82), 3:0 Джъстин Менголо (85)

СЪСТАВЪТ НА ЛЕВСКИ: Боян Йоргачевич, Роман Прохазка (86-Георги Янев), Александър Александров (88-), Сърджан Лукин, Веселин Минев, Георги Костадинов (58-Сашо Александров), Мехди Бурабия, Мигел Бедоя (83-Станислав Иванов), Божидар Краев (79-Атанас Кабов), Франсис Нар (58-Мики Орачев), Венцислав Христов (65-Джъстин Менголо)

Kласиране, програма, голмайстори и всичко за "А" група - ТУК !!!
 Резултати, голмайстори и програма на Купата на България - ТУК !!!