Несебър продължава уверено да крачи към "Б" група, като днес записа поредната си победа в третия ни футболен ешелон. "Делфините" обърнаха като гост ПСФК Черноморец с 2:1, след като бургазлии откриха резултата.

Двубоят от 21-ия кръг на Югоизточната "В" група се игра на едно от помощните игрища на стадион „Черноморец“ в квартал „Акациите“. Със спечелените три точки, възпитаниците на Николай Русев вече имат в актива си 59 (19 победи и 2 равенства) и са убедителни лидери в класирането, на цели 14 точки пред втория Загорец (Нова Загора). „Акулите“ пък остават с 15 точки на 15-ото място.

В срещата днес Черноморец поведе чрез Бинев в 25-ата минута. Радостта на „акулите“ обаче трая кратко. Само 120 секунди след гола резултатът беше изравнен. След изпълнение на ъглов удар, голмайсторът на Несебър Трайо Грозев отбеляза с глава. Победното попадение за гостите отбеляза Николай Костов в 70-ата минута след перфектно изпълнение на пряк свободен удар.