Младежите на Лудогорец загубиха последната си среща от груповата фаза на младежката Шампионска лига. Разградчани отстъпиха с 1:4 пред ПСЖ в Париж и завършиха на последно място с 1 точка и голова разлика 3:21. Нанитамо Иконе и Самуел Есенд се разписаха по два пъти за френския тим,. За Лудогорец се разписа Преслав Петров.

Младите "орлета" на Лудогорец се представиха много добре и мечтаха за точка до средата на второто полувреме, но в крайна сметка класата на ПСЖ си каза думата.

Срещата бе равностойна, като българския отбор удържаше равенството до 62-ата минута. Преди това Иконе се разписа в 32-ата минута за 1:0, но още в следващата си атака българите реализираха чрез Преслав Петров за 1:1.

В 62-ата минута юношеският национал на Франция - Нанитамо Иконе, вкара втория си гол в срещата, като по този начин отново даде преднина на домакините. В 74-ата минута резервата Адли намери Есенд, който с лекота вкара трети гол в двубоя.
Секунди след това Томас Цвятков получи втори жълт картон, като по този начин остави "орлите" с 10 души до края на срещата.

В последните минути на мача Есенд заби второто си попадение и оформи крайното 4:1.

ПСЖ спечели първото място в групата с 14 точки.

ПСЖ (U19) - Лудогорец (U19) 3:1
1:0 Нанитамо Иконе (32), 1:1 Преслав Петров (34), 2:1 Нанитамо Иконе (62), 3:1 Самуел Есенд (74)

Състави:
ПСЖ: 1. Сибоа, 2. Жоржан, 3. Лузаядио (Епайли 68'), 4. Дембеле, 5. Туре, 6. Калегари (Тойфикю 76'), 7. Бернед, 8. Конате (Aдли 57'), 9. Есанд, 10. Диаби, 11. Иконе
Треньор: Франсоа Родригес

ЛУДОГОРЕЦ: 92. Симеонов, 2. Славов, 3. Великов, 4. Младенов (Илиев 84'), 5. Петров, 6. Стоянов, 7. Т. Иванов (Юнуз 70'), 8. Дост, 45. Климентов, 80. Александров (Караниколов 86'), 97. Цвятков
Треньор: Юри Васев