Локомотив (Пловдив) загуби от иранския тим Сиях Амеган с 0:2 в контролна среща на лагера си в Турция.

"Черно-белите" бяха по-активния тим и владееха повече топката. До 45-ата минута отборът на Сиях имаха две 100% ситуации, които влезлия на смяна в 30-ата минута Пиргов, отрази по чудесен начин.

Второто полувреме започна с очакван натиск на Локомотив. Удари на Райнов и Камбуров бяха спасени от вратаря на Сиях Амеган. Противно на показаното на терена Локомотив допусна едно попадение в своята врата.

Съдията свири дузпа, която нападател на Сиях реализира за 1:0. Малко по-късно иранците стигнаха до втори гол. Останаха обаче сериозни съмнения за фаул в нападение, който съдията реши да не отсъди.

Съставът на Локомотив (Пловдив):

Първото полувреме: Харуби (Пиргов 30'), Крумов, Везалов, Вълчев, Горанов, Райков, Райнов, Умарбаев, Бакалов, Суда (30' Велковски), Камбуров

Второто полувреме: Пиргов (60' Любенов), Христов, Котев, Марков, Амрауи, Марчев, Йевтовски (60' Пехливанов), Траянов, Карагарен, Велковски (60' Кики), Колев

Следете с БЛИЦ СПОРТ: "А" група - трансфери и подготовка