Добруджа се наложи с категоричното 4:0 над Ботев (Нови Пазар) в среща от 7-ия кръг на Североизточната Трета Лига.

Станимир Андонов изведе домакините напред в резултата в 26-ата минута. Пет минути преди края на първата част Тодор Колев удвои. Веднага след почивката жълто-зелените си подпечатаха победата с нови два гола. В 48-ата минута Иван Иванов бе спънат в наказателното поле на Ботев и Тодор Колев реализира отсъдената дузпа.

Шест минути след почивката при разбъркване след корнер капитанът Даниел Граматиков бе най-съобразителен пред вратата на гостите от Нови пазар и отбеляза за 4:0.

Така Добруджа събра 17 точки от 5 победи, 2 равенства и нито една загуба при голова разлика 24:4. Отборът на Добрич остава лидер в трета Североизточна група.