Черноморец (Балчик) победи ЦСКА 1948 с 3:0 и спечели Купата на аматьорската лига.

Двубоят се игра на "Трейс Арена" в Стара Загора, а възпитаниците на Георги Иванов - Геша показаха зъби с няколко добри атаки през първата част, на които ЦСКА 1948 отвърна с удари на Савов, Стефанов и Митев.

Черноморец започна и игра по-активно през втората част и в 52-ата минута успя да поведе с попадение на Беадир Беадиров, който се разписа на метър от вратата на "червените", а Валентин Веселинов още повече наклони везните в полза на Черноморец с прецизен удар за 2:0 в 70-ата минута.

До края ЦСКА 1948 натисна съперника, но не стигна до опасен удар към вратата на тима от Балчик. Вместо това "червените" допуснаха Румен Александров зад гърба на отбраната и той оформи крайното 3:0 за Черноморец.