Черно море постигна трета победа в Група „А“ на „Балчик къп“, след като се наложи с 4:0 над Интер (Плачидол).

„Моряците“ откриха в 31-ата минута, когато Иван Маркович засече центриране на Андреас Васев. Това беше първият му гол за варненци. Пет минути по-късно вратарят на Интер Християн Христов саси удар на Илиян Неделчев.

В 47-та минута Бакари стреля встрани от вратата при удар извън наказателното поле. Четвърт час по-късно Тодор Паланков вкара втория гол за Черно море, когато пред голлинията засече пас на Бакари.

Само пет минути след това тимът на Никола Спасов стигна до трети гол. Матиа Курьор се разписа при добавката на удар на Бакари, който се отби от гредата. Две минути по-късно Курьор стигна до втори гол в мач, наказвайки грешка на защитата на Интер (Плачидол).

Kласиране, програма, голмайстори и всичко за "А" група - ТУК !!!