Пирин (Благоевград) и Славия завършиха 1:1 в контролна среща в Разлог. В проверката участие взе Александър Бранеков, който след раздялата с ЦСКА премина в тима от "Овча купел". Както е известно, Бранеков беше повече от половин година извън терените заради тежка контузия, но вече е готов за игра, като днес влезе на смяна в 70-ата минута.

В 15-ата Георг Илиев откри за "белите" с глава след асистенция на Емил Стоев. Пет минути по-късно Ивайло Димитров пропусна да вкара втори гол за Славия от удобна позиция.

Треньорът на "белите" Александър Тарханов пусна в игра футболисти, които по-рядко попадат в игра.

Изравнителното попадение за Пирин отбеляза Владислав Златинов след асистенция на Станислав Костов.

Четири минути преди края Костов можеше да донесе победата на Пирин, но пропусна дузпа, спасена от 17-годишния вратар на "белите" Антонис Стергиакис.

Малко преди това - в 80-ата минута, Георг Илиев получи червен картон от съдията Мартин Стоименов.

Следете с БЛИЦ СПОРТ: "А" група - трансфери и подготовка