Ботев (Враца) направи страхотен обрат в Севлиево и надделя с 3:2 в среща от 22-ия кръг на Северозападната "В" група. Гостите отстъпваха с 0:2 до 70-ата минута.

Домакините започнаха по-добре и наказаха лидера още в 5-та минута, когато Добрин Петров с глава прати топката в мрежата за 1:0. В 10-та минута Мирослав Иванов изведе Искрен Писаров, който увеличи на 2:0.

Врачани намалиха на 2:1 в 70-та минута, когато Дилян Димитров намери в пеналта Христо Спасов, който с глава прати топката в мрежата.

В 83-та минута равенството бе възстановено след попадение с глава на Венцислав Иванов, а само три по-късно Ботев стигна до пълен обрат. Отново Венци Иванов се възползва от чудесна асистенция на Милен Василев и донесе успеха.