Берое победи Зирка (Украйна) с 3:2 в последната си контролна среща от лагера в Кипър.

Жуниор Мапуку откри резултата в 30-ата минута, а в последната минута на първата част Павло Полехенко изравни. Две минути след почивката Борислав Цонев отново даде преднина на беройци. В 52-ата минута Андрий Бацула върна равенството от дузпа. В 63-ата минута Борислав Цонев за втори път прехвърли стражът на украинският тим за 2:3.

Това бе последна контролна среща от лагера в Агия Напа, в който Берое записа две победи – над Висла (Полша) и Зирка (Украйна) и две поражения от Ле (Полша) и Уфа (Русия).

Утре отборът се прибира в България. В петък следобед Ферарио Спасов ще изведе възпитаниците си на тренировка под Аязмото, а в събота (4 февруари) от 13:00 часа в Стара Загора е проверката срещу Несебър.

Следете с БЛИЦ: Tрансфери и зимна подготовка