Берое приключи с убедителна победа лагера си в Турция. Тимът от Стара Загора разби с 6:0 Сапонвела, който заема предпоследното място в грузинското първенство.

Стивън Петков с глава откри резултата още в 3-ата минута, а седем минути по-късно Спас Делев удвои. В 15-ата минута Елиаш да Силва беше точен от дузпа, отсъдена за фаул срещу Игор Джоман.

В 22-ата Делев вкара втория си гол в мача. Пет минути преди почивката Веселин Пенев реализира петия гол за Берое в мача. Последното попадение в мача падна в 62-ата минута, когато Исмаил Иса се разписа с глава.

С това приключи лагера на Берое в Турция. Утре старозагорци се връщат в България, а от понеделник стартира подготовката на тима за предстоящия мач от „А“ група срещу Пирин (Благоевград).

Kласиране, програма, голмайстори и всичко за "А" група - ТУК !!!
 Резултати, голмайстори и програма на Купата на България - ТУК !!!