Треньорът на Берое Ферарио Спасов коментира победата с 3:0 над последния в класирането Монтана. Специалистът определи първото полувреме като едно от най-слабите за тима му през този сезон.

"Нямахме идея и благодарение на добрата игра в защита не дадохме на Монтана шанс за гол. Смятам, че момчетата, които се включиха през второто полувреме, имат голяма роля за този резултат. Помогнаха ни да пресираме по-активно, да отнемаме повече топки и да организираме атаки. През първата част просто не показахме добър футбол.

Доста настроение имаше след победата над Левски, а винаги това е нож с две остриета. Много е трудно за нас, треньорите да управляваме това. Няма много прекъсвания, трябва веднага да се настроиш за мач срещу отбор, който няма много победи, няма много точки. Няма такава тренировка за мотивация и концентрация в такива срещи. Затова се получи една недобра картина през първото полувреме. Радвам се, че тези, които влязоха, дадоха тон и победихме", каза Спасов и допълни, че очаква битките във втората осмица да бъдат оспорвани и защо не по-интересни от тези в челото.