ПАОК си осигури участие в третия квалификационен кръг за Шампионската лига, след като на "Тумба" направи 1:1 с Панатинайкос в среща от плейофите на гръцкото първенство.

Димитър Бербатов влезе като резерва за ПАОК и бе близо до асистенция, която да донесе победата на тима му, но в крайна сметка мачът завърши с равенство.

Бившият играч на Левски Гари Родригес изнесе много силен двубой и откри резултата в 17-ата минута с мощен шут, останал непокрит в наказателното поле.

В 26-ата минута Робин Лод направи 1:1 след щастлив рикошет.

Димитър Бербатов се появи в игра в 80-ата минута и раздвижи играта на ПАОК, като си комбинираше добре с Родригес, който изнесе чудесен мач, но не успя да стигне до второ попадение.

В крайна сметка равенството бе достатъчно за тима да си гарантира участие в Шампионската лига.